Aini - orientální tanec

Akce

Výukové semináře pro zimu 2013/14

Pro nadcházející zimu jsem si pro vás připravila pásmo výukových seminářů, které se zabývá základními technikami nezbytnými pro každou orientální tanečnici. Zaměříme se tak na základní techniky orientálního tance jako jsou shimmi, ladné paže, náročnější taneční prvky a kombinace, řekneme si něco o orientálních rytmech, vyzkoušíme si tanec s rekvizitami jako jsou činelky nebo závoj a vše zakončíme Raks Sharki choreografií.
Je pouze na vás, zda navštívíte všechny semináře, nebo se zúčastníte pouze některých. Více informací o plánovaných seminářích najdete v záložce kurzy.


MoveCon a PragoFFest 2014

Na letošním PragoFFestu konaném 30. 1. - 2. 2. 2014 najdete opět celou linii tanečního a pohybového programu pod názvem MoveCon.


MoveCon 2014

Již čtvrtý MoveCon na PragoFFestu se uskuteční ve dnech 31. 1. - 2. 2. 2014.

Na MoveConu budete moci navštívit přednášky, workshopy a vystoupení různých tanců (orientální tanec, moderní tanec, bal folk, jazz dance, ...), bojových umění (východní bojová úmění, šerm, ...)a dalších aktivit.

Pro letošní ročník nám opět přislíbili účast skvělí lektoři a profesionálové ve svém oboru ze všech koutů republiky.

Veškeré informace o programu naleznete již brzy na www.movecon.wz.cz. Stránky budou průběžně aktualizovány, jakmile budeme mít potvrzený jednotlivý program.

PragoFFest 2014

Festival fantazie a PragoFFest je největší setkání příznivců světů fantazie: fantastiky filmové, seriálové, literární, herní i jiné, zaměřené na science-fiction a budoucnost, kosmonautiku a moderní technologie, fantasy a horor, mytologii a záhady, vojenství a historii, ... Během celého PragoFFestu si budete moci vybrat ze stovek růzých programů jako jsou různé přednášky, diskuse, besedy, filmy, dokumenty, hraní stolních i počítačových a konzolových her ...

V průběhu PragoFFestu poběží součastně s MoveConem mnoho programových linií a je jen na vás, který program si vyberete.

Kompletní infornace o PragoFFestu naleznete na www.pragoffest.cz.